AKCE- Velký za malý

Princip akce:

Bydlíte v rodinném domě a řešíte nákup nového vysavače? Rekonstruujete stávající dům a předěláváte topení? Plánujete jakoukoliv rekonstrukci vašeho rodinného domu? Centrální vysavač Husky může být její součástí. V naší akci "velký za malý" získáte za jakýkoliv stávající klasický, přenosný, tyčový, bateriový nebo historický vysavač po babičce 5000,- Kč vč. DPH, pokud si od nás objednáte nový centrální vysavač Husky s 25 letou zárukou. Za tuto částku totiž od vás vykoupíme jakýkoliv domácí vysavač, který zároveň ekologicky zlikvidujeme.

Parametry akce:

• Musí se jednat o stávající objekt zapsaný v katastru. Akce se výslovně nevztahuje na novostavby bytů a rodinných domů. Dům musí mít tedy již adresu, číslo popisné a doložit vše výpisem LV

• Dodávka musí být včetně instalace trubního rozvodu jakékoliv délky

• Vztahuje se pouze na modely centrálních vysavačů Husky se zárukou 25 let

• Podmínkou je odborná instalace od pobočky firmy Newag (Praha, Brno, Hradec Králové), nebo od autorizovaného prodejce

• Vztahuje se pouze na kompletní dodávku a instalaci včetně vysavačové jednotky Husky, hadice a příslušenství. Akční výkupní cena 5000,- Kč včetně DPH na starý vysavač bude odečtena pouze při registraci 25-ti leté záruky do registračního portálu Husky.

• Na každý byt, nebo RD bude zpracována cenová nabídka, kde bude vyznačena sleva v "Akci velký za malý" a sepsaná smlouva o dodávce prací a výkonů, včetně případných bouracích prací.

Akce platí do 31.3.2023