Výhody - Duovac

Sací agregát je z hlediska pořizovací ceny nejnákladnější položkou. Proto je nutné jeho výběru věnovat náležitou pozornost. Neméně důležité jsou však i ostatní součásti centrálního vysavače.

Centrální vysavače Duovac: 

- Kanadská značka s dlouholetou tradicí vyznačující se kvalitou a velmi nízkou hlučností jednotek. 

- Vysoce spolehlivé americké motory s tangenciálním výfukem umožňující optimální chlazení motoru.

- Uchycení motoru ve speciálním pouzdře snižujícím přenos vibrací a hluku. Jedny z nejtišších agregátů na trhu.


-Velká odpadní nádoba( 36 litrů ) s oválným tvarem zvyšující efekt cyklonové separace a snižující četnost vyprazdňování.

- Dalším důležitým parametrem je filtrace. Výkonný motor se špatnou filtrací nebude mít optimální životnost. U centrálních vysavačů Duo Vac je řešena filtrace pevným středovým filtrem v kombinaci s cyklónovou separací - DuoFibre Quick. Vytvořené cyklonové proudění kroužící okolo filtru provádí zároveň jeho čištění. Přefiltrovaný vzduch je následně odváděn mimo sací agregát. Materiál filtru je speciální třívrstvá tkanina Heurecon. Výsledný efekt této filtrace je účinnost 97,5%, což znamená, že filtr propustí částice pouze menší než 1 µm. Velkou výhodou je také samotná údržba filtru. Každý filtr je totiž nutné občas vyčistit. 

- Údržba filtru sacích agregátů Duo Vac je velice jednoduchá a zvládne ji i zákazník sám. Není tedy nutné na výměnu nebo čištění filtru volat servisního technika.


-  Duležite je, aby byl centrální vysavač vyroben z kvalitního materiálu. Všechny sací agregáty Duo Vac jsou kovové, což zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození a zejména zabraňuje působení statické elektřiny.

- Jako další technickou výhodou jsou originální vysavačové zásuvky, které byly vyvinuty přímo ve spolupráci s firmou ABB. Nabízeny jsou ve všech barevných kombinacích v řadách Time a Element.

Správně navržený centrální vysavač Duo Vac bude svým zákazníkům spolehlivě sloužit a zaručeně zajistí svým uživatelům nejen efektivní úklid, ale rovněž jim výrazně sníží náklady na tuto ne vždy zcela oblíbenou činnost.