Nerezové shozy prádla Artox

Shoz na prádlo ARTOX je jednoduché a praktické zařízení, sloužící k transportu prádla z obytné části domu do prádelny či jiné technické místnosti. Shozy prádla jsou určeny především pro využití v rodinných domech a penzionech.

 Proč shoz prádla?

- pohodlí a úspora času

- žádné provozní náklady

- bezpečný provoz

- neomezená životnost

- snadná instalace

- systém, který pozvedne hodnotu Vašeho domu a hlavně pořádek

Systém Artox je jednoduchá kompletní stavebnice obsahující veškeré díly pro individuální řešení každého typu stavby. Instalace zpravidla probíhá formou kompletní dodávky odbornou firmou, případně vzhledem k jednoduchosti konstrukce lze řešit i nákupem dílů a montáží svépomocí.

Hlavní páteří systému ARTOX je šachta o průměru 315 mm tvořící spojnici jednotlivých pater pomocí nerezového potrubí. V každém patře je instalován tzv. vhozový díl, který je pro obsluhu přístupný po otevření vhozových dvířek. Systém je zakončen vyústěním šachty např. do prázdného koše.

V každém patře je šachta zajištěna proti pohybu zemní paticí a stěnovými kotvami. Celý systém je konstruován univerzálně k obezdění či zaklopení sádrokartonem nebo dřeve.

Vhozová dvířka

Jelikož jsou dvířka shozu nedílnou součástí domu, firma ARTOX může nabídnout dle přání zákazníka prakticky jakoukoliv barevnou alternativu případně dekory dřeva - buk, dub apod.


Shoz prádla se svislými dvířky

Shoz prádla s vodorovnými dvířky 


Kompletní sestava nerezového shozu prádla             Cena

Běžný dům - (přízemí + podkroví)                                       cca 14 200,- Kč bez DPH

Větší dům - (suterén + přízemí + podkroví)                         cca 29 990,- Kč bez DPH