ROBOTICKÝ VYSAVAČ TUBO ROBO TR900 S NABÍJECÍ A SAMOČISTÍCÍ STANICÍ - KTR900LA

KIT ROBO TR900 je vylepšený model (KTR800), který jako jediný robotický vysavač umožňuje automatický odvod vysátého prachu a nečistot pomocí systému centrálního vysávání. Navíc, mimo vysávání disponuje možností mokrého vytírání. Stačí přehodit odpadní nádobu za nádržku s čistícím prostředkem.
Kompatibilní se všemi centrálními vysavači

Cena:  18 926,- Kč bez DPH

           22 900,- Kč s DPH

KIT ROBO TR900 je perfektním doplňkem jakéhokoli centrálního vysavačového systému. Jeho automatická základna s technologií Plug and Play je kompatibilní se všemi sacími zásuvkami v domě.
Nejlepší domácí pomocník je ten, jehož přítomnost nevnímáte. ROBÒ se zrodil z tohoto důvodu - lze ho aktivovat na dálku díky specializované aplikaci, můžete programovat jeho úklidovou práci kdykoli během dne a nechat ho volně vysávat v naprosté autonomii a v naprostém tichu, i když doma nikdo není. Jeho baterie zajišťuje dlouhou životnost. ROBÒ je opravdu skvělý pomocník.
Hlavní výhody
Automatická základna je instalována s technologií Plug and Play pro okamžité použití, byla navržena pro použití s robotickým vysavačem ROBÒ TR900 a nejenže může být instalována na všech stávajících vysavačích Husky, ale také na těch jiných značek, stačí umístit nabíjecí stanici do samočisticí základny, propojit s vysavačovou zásuvkou, připojit napájecí zdroj k el. zásuvce a spojení mezi zásuvkou a samočisticí základnou zakrýt vhodným krytem (je součástí balení).
Samočisticí systém (SCR) Samočisticí ROBÒ se neomezuje pouze na vyprázdnění nádoby na prach, ale zároveň vyčistí filtry a hlavní kartáč, který se během samočisticího cyklu aktivuje mikrootáčením, které minimalizuje hromadění nečistot usnadňující odstraňování materiálu přítomného v prachové nádobě.
ROBÒ má zmenšené rozměry: jeho výška umožňuje průchod pod mezerami 11 cm. Jeho výška na nabíjecí základně je 15 cm, ideální pro instalaci do prostor s minimální výškou nejméně této velikosti (pod kuchyňský nábytek, skříně atd.).