Chytré příslušenství

Hadice ve zdi

 "HADICE VE ZDI", posouvá možnosti centrálních vysavačů ještě dále, než tomu bylo doposud. Zákazník si samozřejmě může vybrat hadici v různých délkách a ani 15m varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama "vcucne" zpátky do zdi. 


SPOT BY WROOM

Jako doplněk ke standardnímu rozvodu centrálního vysavače, tam kde je žádoucí častý úklid, je možné nainstalovat další novinku v našem sortimentu, kterou je tzv. SPOT BY VROOM. Je to prakticky stejná zásuvka, jako pro Hadici ve zdi, s tím rozdílem, že uvnitř je schovaná pouze 1 m dlouhá elastická hadice, která se může natáhnout až na délku 3m. Nevyžaduje speciální řešení trubních rozvodů. SPOT BY VROOM je ve dvou variantách - bílá a černá.

VROOM CENTRAL - Samonavíjející se hadice 

 Vysajte vaši místnost pomocí "VROOM" během 3 sekund! NOVINKA VROOM CENTRAL 9220 s hadicí 7,3 m v novém atraktivním designu. 

"VROOM" je ideální pro rychlý úklid malých prostor a suchých nečistot v místech, kde je ve vašem domě intensivní provoz, jako jsou kuchyně, koupelny a zádveří domu. Jeho trvalá dostupnost z něj činí skvělý doplněk k Vašemu centrálnímu vysavači. 


VAC PAN - Štěrbinová zásuvka do kuchyňské linky

Lopatka na smetí sloužící k odsávání prachu, drobků a jiných nečistot do systému centrálního vysavače DUOVAC. Montuje se k podlaze do soklů kuchyňských linek, do soklů šatních skříní v zádveří atp. V zádveří a v prostoru kuchyně dochází k častějšímu znečištění podlahy přinesením špíny z venku, nebo napadáním drobků na zem z kuchyňské linky při vaření. Lopatka VAC PAN se spouští nohou a nečistoty jsou potřeba do ní namést smetáčkem. VAC PAN nedoporučujeme instalovat do zdí a sádro kartonových příček. V takovém případě již není možná demontáž bez její destrukce!

U nás si můžete koupit vysoce kvalitní celonerezovou štěrbinovou zásuvku VAC PAN. Je vyrobená z masivní nerez oceli a i její cena je bezkonkurenční - pouze 1990,- Kč bez DPH. Ke spotřebičům v nerez provedení patří i nerez doplňky!


DRAWER VAC 

DRAWER VAC - praktický pomocník při úklidu v kuchyni. V kombinaci s centrálním vysavačem DUOVAC Vám neupadne na zem už ani smítko! Jednoduše otevřete skříňku, vytáhnete DRAWER VAC a rukou nametete drobky na lopatku, které v mžiku zmizí v centrální vysavačové jednotce.

DRAWER VAC se montuje do skříňky do kuchyňské linky přímo pod desku. Lopatku Drawer Vac jen povytáhnete a rukou nametete drobky na lopatku. Použití je snadné a rychlé!


WEBS B GONE - Dlouhá lehká tyč pro nepřístupná místa

Dlouhá a lehká dvoudílná tyč (1,8 m), která je ideální pro úklid konzolí,trámů, rohů místností a jiných špatně dostupných míst. Lze je připojit na všechny typy hadic centrálních vysavačů. Pomocí otočného kloubu si nastavíte vhodný úhel kartáče, nebo jiného nástavce a pohodlně můžete uklízet místa rovnou ze země - díky WEBS B GONE.